SÚŤAŽE | VZORKY | ZĽAVY
Vyhraj 3x Parusan Brilliant Brown balzam a šampón v hodnote 22,56 €

Organizátor súťaže: KAMzaKRASOU.sk
Trvanie súťaže do: 27.03.2019 (súťaž ukončená)

Popis súťaže:

Každá z nás túži po bujnej „hrive“, ktorá vyzerá ako čerstvo upravená kaderníkom bez poškodených končekov. Sny sú to pekné, no aj vy stále riešite problémy s vypadávaním vlasov, blednutím farby a nepoddajnými vlasmi? Čo tak to zmeniť?

Keratín je bielkovinou, ktorá sa prirodzene vyskytuje vo vlasoch a zároveň aj v pokožke. A práve keratín je zodpovedný za zdravý vzhľad vlasov a ich zdravý rast. V súčasnosti však vedci a výskumy preukazujú, že rovnako ako keratín je prospešný pre naše vlasy, tak aj pšeničné proteíny dokážu s vlasmi spraviť zázraky. Preto sa pšeničné proteíny začali pridávať aj do kozmetických produktov, ktoré majú ošetrujúce účinky. Pšeničné proteíny vracajú vlasom silu, pružnosť, lesk a dodávajú im potrebnú dávku hydratácie. Okrem obnovy vlasov pšeničné proteíny tiež upokojujú pokožku hlavy, no čo je najdôležitejšie, tak pomáhajú predchádzať vypadávaniu vlasov.

Pšeničný proteín je vďaka vysokému obsahu aminokyselín podobný keratínu obsiahnutému vo vlasoch a vlasovej pokožke, preto je ideálnou zložkou v šampónoch a kondicionéroch.


Súťažte tu: https://www.kamzakrasou.sk/vyhraj-3x-parusan-brilliant..