SÚŤAŽE | VZORKY | ZĽAVY
Vyhraj 4x Collistar Pure Actives Elastin sérum v hodnote 46,50 €

Organizátor súťaže: KAMzaKRASOU.sk
Trvanie súťaže do: 18.03.2019 (súťaž ukončená)

Popis súťaže:

Pleťové séra predstavujú revolučný objav v kozmetickom priemysle, pretože vďaka svojim účinkom dokážu preniknúť do hlbších vrstiev pokožky. Práve z jej hlbších vrstiev jej zabezpečujú efektívnejšiu výživu a vy sa tak môžete tešiť z lepších účinkov pleťových produktov. Vo svojej podstate pleťové séra predstavujú mikroskopické molekuly, ktoré prenikajú cez pokožku a neudržiavajú sa len na jej povrchu.

Používate pleťové séra? Objavili ste už ich účinky? Ak ešte nie, tak mali by ste vedieť, že aj napriek tomu, že pleťové séra zabezpečujú hydratáciu pokožky, nenahrádzajú pleťové krémy. Preto v bežnej rutine pri starostlivosti o pleť by ste nikdy nemali vynechávať aj aplikáciu pleťového krému, ktorý zabezpečí vonkajšiu hydratáciu pokožky.

Objavte spolu s nami nové pleťové sérum od Collistar. Pleťové sérum – čistý elastín – omladzuje a zlepšuje štruktúru pleti.

Collistar predstavuje nový objav v dermatologicko-kozmetickom výskume: molekuly mladosti PURE ACTIVES, cenné aktívne zložky využívané v kozmetickej medicíne, vyrobené v tej najčistejšej podobe.

Účinky elastínu:

zlepšuje odolnosť a pružnosť,
spevňuje štruktúru,
bojuje proti starnutiu.
Výsledky: kontúry tváre sú spevnené a krajšie. Vrásky sú zredukované.


Súťažte tu: https://www.kamzakrasou.sk/vyhraj-4x-collistar-pure-ac..