SÚŤAŽE | VZORKY | ZĽAVY
Vyhraj 4x dámsku vôňu Salvatore Ferragamo Amo Flowerfull

Organizátor súťaže: KAMzaKRASOU.sk
Trvanie súťaže do: 18.02.2019 (súťaž ukončená)

Popis súťaže:

Kvety. Sila. Explózia kvetov a farieb. To sú hlavné vlastnosti magického zloženia Amo Flowerful, novej voňavej kapitoly príbehu Amo Ferragamo. Viac mladistvá, neviazaná a svieža, je čistým vyjadrením životnej radosti, optimizmu a žiarivej energie. Venovaná žene, ktorá je krajšia ako predstava, vyžaruje množstvo aspektov a odráža všetko to, čo miluje: kvety, farby, svoje sny, putovanie a silu vlastnej slobody.

Srdce ovocno-kvetinovej vône zdobí ružová pivónia, jazmín a kvet slivky. Klasický akord talianskych trpkých tónov je v úvode skombinovaný s kvetmi yuzu a tónmi čiernych ríbezlí. Základ vyžaruje príjemnú zmyselnosť dosiahnutú splynutím vanilky, ľahkých drevín a pižma. Vôňu vytvorila parfumérka Marie Salamagne.

Oblé krivky flakónu Amo sú odeté do originálneho trblietavého dizajnu dosiahnutého inovačnou technológiou Prisma™, ktorá interakciou svetla a skla vytvára efekt perleťovej dúhy. Motív Flowerful, ktorý predstavil v podobe podpätku v tvare kvetu sám Salvatore Ferragamo ešte v roku 1939, sa stáva ozdobou hrdla flakónu novej kapitoly príbehu Amo.


Súťažte tu: https://www.kamzakrasou.sk/vyhraj-4x-damsku-vonu-salva..