SÚŤAŽE | VZORKY | ZĽAVY
Vyhraj 3x Coupeliac duo pre začervenanú kuperóznu pleť

Organizátor súťaže: KAMzaKRASOU.sk
Trvanie súťaže do: 14.02.2019 (súťaž ukončená)

Popis súťaže:

Možno ste doposiaľ o niečom ako kuperóza ešte nepočuli. Ale keď si o nej prečítate a spoznáte všetky príznaky, tak možno zistíte, že ňou trpíte aj vy a vôbec o tom ani neviete. Spočiatku totižto kuperóza predstavuje len malý estetický problém, ktorý sa môže stať vážnym v prípade, ak ho neliečite, respektíve keď kuperóznej pokožke nevenujete dostatočnú pozornosť.

Kuperóza predstavuje problém s mikrocirkuláciou, kedy krvné cievy na tvári nie sú dostatočne prekrvené. V dôsledku toho môžu vystúpiť na povrch, takže na pokožke môžeme pozorovať malé cievky s modrastým až fialovým sfarbením. Kuperóza sa samozrejme môže prejaviť u každého z nás, avšak najviac by si mali dávať pozor tí, ktorí často podliehajú emočnému stresu, tí, ktorí pijú alkohol či kávu, alebo si radi pochutnávajú na korenených jedlách. Pozor aj na slnečné žiarenie a časté slnenie sa, pretože aj to môže prispieť k tvorbe kuperózy.

Ako sa kuperóza prejavuje? Síce sme vám už vyššie načrtli, že kuperóza sa prejavuje rozšírenými žilkami na tvári, no k tomu sa tiež pripája začervenanie pleti, jej vysúšanie a pnutie. Tieto signály sa prejavujú najmä v okolí nosa, na brade a na lícnych kostiach. Čo je zaujímavejšie, tak kuperóza postihuje najmä ženy, ktoré majú jemnejšiu a citlivejšiu pokožkou. Čo s tým?

Pri riešení problémov s kuperózou máte dve možnosti – buď necháte celú liečbu na odborníka, ktorý dokáže včas spozorovať prvotné príznaky a nasadiť tak tú najlepšiu starostlivosť, alebo môžete vyskúšať voľnopredajné liečivá, ktoré sú určené na ošetrovanie kuperóznej pokožky. Ak preferujete samoliečiteľstvo, tak sa zapojte do našej súťaže, v ktorej môžete vyhrať Coupeliac duo na ošetrovanie začervenanej a kuperóznej pokožky. Stačí, ak správne odpoviete na našu súťažnú otázku a ste v hre!


Súťažte tu: https://www.kamzakrasou.sk/vyhraj-3x-coupeliac-duo-pre..