SÚŤAŽE | VZORKY | ZĽAVY
Vyhraj Vitabrid C¹² FACE Brightening Powder v hodnote 55 €

Organizátor súťaže: KAMzaKRASOU.sk
Trvanie súťaže do: 24.10.2018 (súťaž ukončená)

Popis súťaže:

Rozjasnenie pleti je v poslednej dobe skutočným trendom, ktorému podľahli milióny vizážistov a ľudí po celom svete. Avšak, ak hovoríme o rozjasnení pleti, je potrebné rozlišovať medzi jej prirodzeným rozjasnením a rozjasnením prostredníctvom správne zvolených produktov. V takomto prípade môžeme teda hovoriť o strobingu, ktorý spočíva v nanesení rozjasňujúcich produktov na pleť. No čo tak získať prirodzene žiarivú pleť a to každý deň?

Zdravo vyzerajúca pleť s prirodzeným leskom je totiž prejavom mladosti a mladého vzhľadu. Lesklá, žiarivá a prirodzene vyzerajúca pleť je tento rok v móde, tak prečo sa nepridať k tým, ktoré si takýto vzhľad užívajú?

Jednou z možností, ako získať rozjasnenú pleť, je vitamín C. Tento „kyslý“ vitamín patrí medzi najlepšie zložky, ktoré môžete aplikovať na svoju pleť. Vitamín C je prírodným antioxidačným vitamínom, ktorý pôsobí proti voľným radikálom a tým pomáha predchádzať rýchlemu starnutiu pokožky. Tento zázračný vitamín navyše pomáha pri vyhladzovaní vrások, prispieva k spevneniu pokožky a k jej výraznému omladeniu. Navyše vitamín C je potrebný v procese tvorby kolagénu, ktorý rovnako prispieva k výraznému omladeniu pokožky a jej hydratácii.

Presvedčili sme vás o účinkoch vitamínu C a radi by ste objavili jeho skutočné účinky? Tak v tom prípade sa zapojte do našej súťaže, v ktorej môžete vyhrať pleťový púder Vitabrid C¹² FACE Brightening Powder v hodnote 55 €, ktorý je vytvorený LDH technológiou, umožňujúcou prísun a pôsobenie Vitamínu C po dobu viac, ako 12 hodín, v najhlbších častiach pokožky. Stačí, ak nám odpoviete na jednoduchú otázku a tento rozjasňujúci púder môže byť práve váš!


Súťažte tu: https://www.kamzakrasou.sk/vyhraj-vitabrid-c-face-brig..