SÚŤAŽE | VZORKY | ZĽAVY
Vyhrajte Hairburst balíček – šampón a kondicionér v hodnote 34,99 €

Organizátor súťaže: KAMzaKRASOU.sk
Trvanie súťaže do: 23.07.2018 (súťaž ukončená)

Popis súťaže:

Pri vypadávaní vlasov sa primárne všetci zameriavajú na hlavné príčiny, ako je nedostatočná výživa vlasov, hormonálne zmeny, stres, nedostatočná starostlivosť o ne a podobne. V súvislosti s vypadávaním vlasov sa tiež skloňuje sezónne vypadávanie, kedy oslabenú korunu našej krásy môžeme pozorovať na jar a na jeseň. Ale čo robiť, ak vám vypadávajú vlasy počas leta?

V tomto prípade by sme mohli nazrieť do vašej ochrannej starostlivosti. Totižto, aj pokožka hlavy potrebuje počas pobytu na slnku ochranu. Či už ide o klobúk, šiltovku alebo ochranný krém, je potrebné mať na pamäti, že ich máte mať stále poruke. Aby sme to uviedli na pravú mieru, tak vlasy vyrastajú z vlasových folikul, ktoré im zabezpečujú dostatočnú hydratáciu. Avšak, ak na pokožku hlavy pôsobí slnečné žiarenie, môže dôjsť k vzniku úpalu alebo spáleniu pokožky, v dôsledku čoho sa vlasové folikuly zmršťujú, čím vlasy nie sú dostatočne vyživené, a tým dôjde k ich vypadnutiu. Takže, v prvom rade by ste mali myslieť na dostatočnú ochranu.

V druhom rade by ste mali myslieť aj na podporu rastu vlasov prostredníctvom šampónu a kondicionéru. A keďže my v redakcii dbáme o krásu aj našich vlasov a snažíme sa vám prinášať len to najlepšie, tak sme si pre vás pripravili súťaž o Hairburst set.

Hairburst šampón s kondicionérom sú ideálnou kombináciou pre podporu starostlivosti vašej koruny krásy. Ak sú šampón a kondicionér používané spolu, pomáhajú vám na ceste k dlhším, silnejším a žiarivejším vlasom.

Stačí nám len správne odpovedať na jednoduchú otázku a toto duo môže byť práve vaše!


Súťažte tu: https://www.kamzakrasou.sk/vyhrajte-hairburst-balicek-..