SÚŤAŽE | VZORKY | ZĽAVY
Vyhrajte balíček thajskej bylinnej kozmetiky Twin Lotus

Organizátor súťaže: KAMzaKRASOU.sk
Trvanie súťaže do: 20.07.2018 (súťaž ukončená)

Popis súťaže:

Asi každý človek počas svojho života vystrieda 3 chrupy – kým tie detské (mliečne) zuby vypadnú samé, k vypadnutiu alebo zničeniu dospelého chrupu si dopomáhame sami. A to buď nedostatočnou ústnou hygienou alebo konzumáciou veľkého množstva jedál, spôsobujúcich zubné kazy. A vtedy sa môžeme obrátiť už len na „štátne zuby“ (ako ich nazývali kedysi), teda umelý chrup, s ktorým je život mnohokrát obmedzujúci.

Starostlivosti o náš chrup, my Slováci, nevenujeme dostatok času. Možno to bude znieť neuveriteľne, ale zo všetkých pacientov, ktorí minulý rok podstúpili preventívnu prehliadku u svojho zubného lekára, len niečo vyše 40 % sa mohlo pochváliť zdravým chrupom.

Poďme teda spolu zmeniť tieto štatistiky, a to aj vďaka nášmu partnerovi Twin Lotus, v spolupráci s ktorým sme si pre vás pripravili súťaž o balíček thajskej bylinnej kozmetiky. Nájdete v ňom produkty, určené na starostlivosť o ústnu dutinu a navyše, šampón proti vypadávaniu vlasov, vďaka ktorému budú vaše vlasy hebké a zdravé.

V samotnom balíčku nájdete hneď 5 skvelých produktov s obsahom bylinnej kozmetiky, a to:

*Twin Lotus zubnú kefku s bambusovými uhlíkovými vláknami – disponuje antibakteriálnymi účinkami, ktoré znižujú hromadenie baktérií na štetinkách.
*Twin Lotus Fresh & Cool – zubná pasta s príjemnou bylinnou chuťou.
*Twin Lotus Original Herbal - bylinná zubná pasta v Thajsku prezývaná aj ako zubná pasta na "všetko" - obsahuje viac ako 10 aktívnych bylin.
*Twin Lotus Active Charcoal - bylinná zubná pasta s aktívnym kokosovým uhlím a liečivými bylinami.
*Twin Lotus Extra šampón proti vypadávaniu vlasov – špeciálne zloženie aktívnych bylín dokonale ošetruje a chráni vaše vlasy pred ďalším poškodením a zanecháva vaše vlasy hebké a zdravé.


Súťažte tu: https://www.kamzakrasou.sk/vyhrajte-balicek-thajskej-b..