SÚŤAŽE | VZORKY | ZĽAVY
Vyhrajte 4x dámsku vôňu Lanvin Modern Princess v hodnote 45 €

Organizátor súťaže: KAMzaKRASOU.sk
Trvanie súťaže do: 12.06.2018 (súťaž ukončená)

Popis súťaže:

Prostredníctvom svojej novej vône Lanvin objavuje modernú víziu ženy: tej, ktorá žije záhadne, ktorá akceptuje skryté a nevyslovené podoby vlastných činov, ženy, ktorá je dobrodružnou rebelantkou.

Uvoľnená a bezstarostná, žije život modernej princeznej, stále porušujúcej pravidlá a najmä pravidlá romantiky. Pôvabná, neskrotená a ohnivo zmyselná, využíva vlastnú slobodnú vôľu, pohráva sa s tajomstvami aj istotami. Nikdy nebola zajatcom nikoho a ničoho. Sama si tvorí svoj osud a nadovšetko si váži vlastnú slobodu.

V tejto sexy kvetinovej vôni rezonuje nové pokušenie s tónmi jazmínu a jablka Pink Lady. Vrchné tóny sú mladistvé a svieže, takmer nevinné – spojenie jablka a lesných plodov im dodáva šťavu a lahodnosť. Stredné tóny sú viac ženské, vyjadrujú sebavedomie a postoj modernej princeznej. Dualitu jej osobnosti vyjadruje jazmín, delikátny a živočíšny zároveň, ktorý koketuje s nadčasovou eleganciou frézie. Krehká, romantická a na povrchu jemná vôňa sa po rozvinutí mení na neskrotnú a zvodnú. Sebavedomú ženskosť ešte viac zvýrazňuje biele pižmo v základe, ktoré vôňu zahaľuje do zamatového sexy pocitu. Poslednou zložkou, ktorá vrcholne umocňuje zmyselnosť a premieňa našu hrdinku na femme fatale, je vanilková orchidea. Svetlé drevo zapečaťuje kompozíciu luxusom, kým pižmo jej poskytuje sexy charakter a intenzívny komfort, neuveriteľne príjemný na pokožke.


Súťažte tu: https://www.kamzakrasou.sk/vyhrajte-4x-damsku-vonu-lan..