SÚŤAŽE | VZORKY | ZĽAVY
Vyhrajte jedinečné Niagara pleťové sérum v hodnote 129 €!

Organizátor súťaže: KAMzaKRASOU.sk
Trvanie súťaže do: 27.05.2018 (súťaž ukončená)

Popis súťaže:

Ak hľadáte niečo, čo by podporilo váš imunitný systém, tak ste na správnom mieste. Ak však hľadáte niečo, čo by podporilo aj vašu prirodzenú krásu, tak ste na správnom mieste o to viac! Niagara je prvý kozmetický prípravok na svete s vysokým obsahom prírodných rastových faktorov. Jeho hlavnou účinnou zložkou je kozie kolostrum.

Kozie kolostrum, nazývané aj mledzivo, je prvé mlieko, ktoré sa tvorí pár dní pred pôrodom a pár dní po pôrode. Práve toto kolostrum je považované za výnimočne cennú látku, pretože obsahuje životodarné látky.

Okrem ochranných látok a látok, ktoré podporujú imunitný systém, obsahuje vysoké množstvo sacharidov, aminokysliny, kyselinu listovú, lipidy, minerálne látky (vápnik, horčík, draslík, titán, kobalt, mangán), ale aj vitamíny, ako sú vitamíny A, B1, B2, B12, C, E a D. Už len tento samotný fakt napovedá o tom, že kozie kolostrum je skutočným odborníkom a pomocníkom pri riešení rôznych zdravotných problémov.

Prečo si zamilujete Niagara pleťové sérum, ktoré obsahuje kozie kolostrum? Ako sme písali, kozie kolostrum obsahuje veľké množstvo látok, ktoré sú prospešné nielen pre naše zdravie, ale aj krásu. Z tohto dôvodu je Niagara sérum určené na:

*redukciu hlbokých aj drobných vrások
*akné (protizápalové účinky)
*kruhy pod očami
*popáleniny
*otvorené rany
*rýchle hojenie jaziev
*pigmentové vady na pokožke
*po estetických zákrokoch
*sezónnu revitalizáciu pleti
*celulitídu


Súťažte tu: https://www.kamzakrasou.sk/vyhrajte-jedinecne-niagara-..