SÚŤAŽE | VZORKY | ZĽAVY
Vyhrajte 4x fenjal balíček sprchovacích pien Shower Mousse

Organizátor súťaže: KAMzaKRASOU.sk
Trvanie súťaže do: 20.03.2018 (súťaž ukončená)

Popis súťaže:

Sprchovacie peny, ktoré ošetrujú pokožku tela a prostredníctvom zmyselných vôní navodzujú počas sprchovania krásne chvíle pôžitku – zážitok pre všetky zmysly?

Presne takéto sú sprchovacie peny fenjal, ktoré obsahujú unikátnu kombináciu vzácnych olejov a kvetinových vôní. Tie sú srdcom trojice sprchovacích pien, ktoré sa vyznačujú hodvábnou vláčnou textúrou.

*The Sensual fenjal Shower Mousse with Jojoba Oil & the Scent of Jasmine - Úžasná kombinácia vzácneho jojobového oleja a zmyselnej vône jazmínu ošetruje pokožku tela a dopĺňa jej rôzne vitamíny pre zvýšenie odolnosti. Olej z plodov jojoby chráni pokožku pred predčasným starnutím a zachováva pružnosť spojivového tkaniva.
*The Sensual fenjal Shower Mousse with Grape Seed Oil - Sprchovacia pena s olejom zo zrniek hrozna pokožku čistí a ošetruje a zároveň prináša potešenie pre zmysly. Spevňujúci účinok hroznového oleja a príjemná, vitalitu povzbudzujúca vôňa prospeje všetkým typom pokožky. Táto sprchovacia pena sa postará o perfektný štart do nového dňa!
*The Sensual fenjal Shower Mousse Moringa - Prírodný olej z moringy a vôňa tuberózy ošetrujú pokožku tela a obohacujú ju o cennú výživu v podobe vitamínov a minerálov. Sprchovacia pena pre perfektné ošetrenie pokožky a očarenie zmyslov.


Súťažte tu: https://www.kamzakrasou.sk/vyhrajte-4x-fenjal-balicek-..