SÚŤAŽE | VZORKY | ZĽAVY
Vzorka zadarmo: Sortiment produktov TENA pre deti

Organizátor vzorky: tena.sk
Trvanie akcie do: 18.09.2011 (zasielanie vzorky môže byť ukončené)

Popis vzorky:

Vyskúšajte, ako značka TENA môže pomôcť Vám a Vášmu dieťaťu

Aby sme mohli vyvíjať najlepšie produkty pre deti a ich opatrovateľov, musíme chápať ich fyzické aj psychické potreby. Preto sme v našej spoločnosti využili kompletnú bázu poznatkov, aby sme vyvinuli kompletný sortiment produktov pre všetky potreby Vášho dieťaťa.

Vzhľad môže pre deti znamenať veľa. Preto naše inkontinenčné produkty nepretekajú, nepáchnu, nevydávajú žiadny zvuk (šuchotanie) a pod odevom ich nevidieť. A najdôležitejšie je, že sa Vaše dieťa nebude cítiť ako „malé bábätko“.

Pre rodičov je hlavná ochrana zdravia dieťaťa a jeho sebaistota. Preto tak veľmi záleží na tom, že naše ochranné pomôcky pri inkontinencii pre deti nepretekajú. Nie je pritom len chránená citlivá pokožka dieťaťa, no súčasne sa minimalizuje vymieňanie produktu, jeho likvidácia a pranie, čím sa znižujú náklady.

TENA ponúka jedinečné ochranné pomôcky pri inkontinencii. Vyskúšajte ich sami – vzorku zadarmo Vám pošleme v diskrétnom balíčku bez označenia. S Vašimi osobnými údajmi budeme zaobchádzať maximálne dôverne a nebudete mať žiadne záväzky. Vyplňte formulár na získanie vzorky zadarmo.


Získajte tu: http://www.tena.sk/deti/pavilon-produktov2/vzorka-zadarmo/